چه زمانی محرومیت آلاشت به پایان می رسد؟

سه شنبه 14 بهمن 1393 06:07 ب.ظنویسنده : محمدابراهیم خسروی سرخکلایی

 
روفیا قلی نژاد لیندی : با نزدیک شدن به دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی ، تب انتخابات و نمایندگی گرم شده و کاندیداها نیز شروع به کار خود کرده اند . در این بین حوزه انتخابیه قائمشهر ، سوادکوه و جویبار نیز در این کار پیشی گرفته و هر روز در گوشه کنار این حوزه اخبار جدیدی از کاندیدا ها و هزینه های میلیونی و میلیاردی شان به گوش ما میرسد که این کاندیداها با حذب نیروی های قوی شهرها و شهرداری ها و حتی نیروهای دولتی به دنبال تعداد رای مورد نیاز خود هستند.

اما در این بین سر بعضی از شهرها بی کلاه مانده که تاکنون کاندیدایی سمت این شهرها نرفته و به همراه خود سرمایه ای نبرده .

چه زمانی محرومیت آلاشت به پایان می رسد؟

یکی از این شهرها شهر آلاشت زیباست.

شهری که دلیل محروم بودنش همچون رازی سر بسته ماند.

بعضی ها ، دلیل محروم بون این شهر را منطقه کوهستانی می دانند و بعضی ها هم کم کاری بزرگان استان را .

و شاید هم پیشینیه این شهر بوده که باعث محروم شدن مردمی شده که خود پا به پای نظام آمدند !!!

بگذریم ....

متاسفانه نمایندگان ما نیز در طی این مدت جز برای افتتاحیه یا کارهای تبلیغاتی جلسه یا بازدید میدانی صورت ندادند.

نمایندگانی که مشاهده نکردند ، آلاشت به عنوان یک شهر حتی یک بانک یا حتی یک درمانگاه مجهز ندارد .

به راستی نمایندگانی که در دوره کاندیدا بودنشان یکی از شعارهای اصلی شان بحث گردشگری بود واقعا ندیدند آلاشت خود به تنهایی یک قطب مهم گردشگری استان می تواند باشد ؟

شهری که با این طبیعت بکر و زیبا و داشتن مرکز نجوم استان حتی یک مسافر خانه ندارد!!!!

پس خواه  یا ناخواه باید از نمایندگان گذشت و سمت کاندیدایی رفت که مطمئناً بعد از نمایندگی شان آلاشت را فراموش کرده ولی شاید در دوره کاندیدا بودنشان کمکی به این شهر بکنند و با قول های دور از ذهنشان دل گرمی برای این مردم صبور شوند  و با سرمایه شان به فکر آبادی قبل از نمایندگی باشند.

شاید در این بین کاندیدایی پیدا شود که واقعا ارزش این شهر و مردمش را جدا از تعداد رای ببیند . مردمی که بعد از سال ها محروم بودند هنوز هم در صف اول حمایت از انقلاب و رهبر عزیز هستند و آنقدر عزت نفس دارند که به سادگی لب به اعتراض نگشایند .

در اسفند 94 مردم آلاشت و سوادکوه کنار کاندیدایی هستند که نگاهش به تعداد رای نباشد بلکه ارزش این مردم را درک کرده و محرومیت این منطقه را ببیند حتی اگر قرار به نماینده شدن نباشد.

حال که نمایندگان ما این شهر را فراموش کرده اند آیا میشود امید به کاندیدایی داشت که شهر آلاشت و سوادکوه عزیز را نه فقط با قول هایشان بلکه با حمایت درست شان به رشد برساند ؟؟؟


آخرین ویرایش: سه شنبه 14 بهمن 1393 06:09 ب.ظ