دورخیز اصولگرایان برای رویارویی با لشکر اصلاح طلب

پنجشنبه 13 آذر 1393 10:12 ب.ظنویسنده : محمدابراهیم خسروی سرخکلایی

 

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی:

۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد/ رسول خادم توانمندی مدیریت وزارت ورزش و جوانان را دارد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به علاقه مردم به مجلس مقتدر، گفت: ۷۰ درصد مجلس دهم را اصولگرایان تشکیل خواهند داد.

کمال علی‌پور در گفتگو با سوادکوه نیوز و خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با تبریک روز مجلس و با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی از افکار و آرای مردم به‌وجود آمده است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیروی از راه شهید مدرس و با روحیه فعالیت صادقانه در مسیر ولایت گام بر‌می‌دارد.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید مدرس شجاعانه برای مردم خدمت کرد و در این مسیر به شهادت رسید، افزود: مجلس بعد از انقلاب اسلامی با پشتوانه رای مردم و وجود آزادی بیان و پیگیری مسائل جامعه تلاش می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی فرمایشی نیست و شهید مدرس مسیر حق طلبی را به ما نشان داد، خاطر نشان کرد: در انتخاب وزرای دولت منافع جناحی مطرح نبود و و اگر رئیس جمهور ۵۰ کاندیدای مشابه وزرای تایید‌نشده وزارت علوم را هم معرفی می‌کرد رای نمی‌آوردند.

علی‌پور در گفتگو با سوادکوه نیوز با تاکید بر اینکه مردم ما متدین و در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی قرار دارند، اظهار داشت: ایستادگی مجلس شورای اسلامی در برابر فتنه باعث حمایت بیشتر آنان از نمایندگان می‌شود.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم از مجلس مقتدر خوششان می‌آید، گفت: وظیفه مجلس شورای اسلامی دفاع از مصالح نظام است و آنان چشم و گوش و زبان نظام هستند و اگر این‌گونه نباشد با رای منفی مردم مواجه خواهند شد.

نماینده سوادکوه و قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در مسیر اصول و ارزش‌های خود حرکت می‌کند، افزود: بدون تردید بیش از ۷۰ درصد مجلس شورای اسلامی دهم مجلس اصولگرایان خواهد بود.

/////////////////////////////////////

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی:

رسول خادم توانمندی مدیریت وزارت ورزش و جوانان را دارد

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار، گفت: رسول خادم توانمندی مدیریت وزارت ورزش و جوانان را دارد.

کمال علی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با تقدیر از برگزار‌کنندگان اولین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار، گفت: تلاش فرماندار پر‌تلاش و مسئولان باعث برگزاری آبرومندانه اولین دوره کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار شد.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق شهرستان جویبار که پایتخت کشتی جهان است بیشتر از وضعیت حاضر است، افزود: برگزاری مسابقات معتبر در این شهرستان با توجه به ظرفیت‌های آن بیشتر انجام شود.

وی به برخی از کاستی‌های برگزاری اولین دوره مسابقات کشتی جام باشگاه‌های جهان در جویبار اشاره و خاطر نشان کرد: عدم حضور وزیر ورزش و جوانان، عدم حضور تیم منسجم و ثابت کشتی جویبار، عدم تزریق درآمدهای تبلیغاتی و تلویزونی برای زیر‌ساخت‌های ورزشی شهرستان و پشت در ماندن مردم علاقمند به ورزش از اشکالات برگزاری این دوره از مسابقات بود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور و همکاری رسول خادم در این دوره از مسابقات که از ظرفیت‌های مدیریتی و ورزشی کشور است و توانمندی مدیریت وزارت ورزش و جوانان را نیز دارد، قابل تقدیر بود، اظهار داشت: در مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی لیگ باشگاه‌های جهان در جویبار حضور داشتم ولی در اختتامیه این دوره از مسابقات به دلیل پشت در ماندن بسیاری از مردم و انتخاب گزینشی برخی از افراد برای حضور در سالن شرکت نکردم.

علی‌پور با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم با عدم حضور در مراسم پایانی اعتراض خود را بیان کردم، افزود: شاید برای استفاده رسانه‌ای و جلوی دوربین بودن فرصت مناسبی برای نمایش بود ولی ترجیع دادم مانند بسیاری از مردم در داخل سالن حاضر نباشم.

وی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری فارس درباره نتایج این مسابقات برای توسعه زیر‌ساخت‌های ورزشی جویبار، گفت: در بودجه سال ۹۴ و از محل تبصره ۱۸۰ مبلغ ۶ میلیارد تومان برای ساخت ورزشگاه ۶ هزار نفری در شهرستان جویبار اختصاص خواهد یافت.


آخرین ویرایش: پنجشنبه 13 آذر 1393 10:20 ب.ظ

 
شنبه 15 آذر 1393 12:29 ق.ظ
آفرین حاج کمال درود بر شما