آقای نکونام حالا چه وقت اعتراف است؟

شنبه 29 شهریور 1393 12:25 ب.ظنویسنده : محمدابراهیم خسروی سرخکلایی

 

جواد نکونام در جام جهانی نتوانست در سطح یک هافبک و کاپیتان خوب باشد و اشتباه وی در دیدار با آرژانتین کمر تیم ایران را شکست.

آقای نکونام حالا چه وقت اعتراف است؟/آرزوها اینگونه بر باد رفت

همان موقع اکثر رسانه ها انتقادات زیادی از نکونام داشتند ولی آقا جواد اصلا اهمیتی به این انتقادات نداد و خود را نیز از هر گونه تقصیری مبرا می دانست.

حالا بعد از چند ماه بالاخره آقای نکونام خواسته یا ناخواسته لب به اعتراف گشود و گفت که در جام جهانی آماده نبوده است!
جواد نکونام در کنفرانس خبری تیم اوساسونا گفت که در جام جهانی آماده نبوده ولی الان به آمادگی کامل رسیده است!این اعتراف تلخ مطمئناً دل بسیاری از هواداران فوتبال را به درد خواهد آورد از اینکه چرا باید بازیکنی که از آمادگی لازم به دور بوده در ترکیب تیم ملی قرار گرفته و اشتباهات وی باعث حذف ایران از جام جهانی شود؟
چرا کارلوس کی روش که ما در آریا بارها از وی حمایت کردیم یک بازیکن ناآماده را در ترکیب تیم ملی قرار داده است؟در حالی که بازیکنان آماده ای مثل علی کریمی می توانستند در جام جهانی به تیم ملی کمک کنند به تیم ملی دعوت نشدند تا یک بازیکن ناآماده مثل نکونام در ترکیب 11 نفره تیم ملی حضور داشته باشد.
آقای نکونام خیلی دیر اعتراف کردی و کاش همان زمان که مردم چشم امیدشان به تیم ملی بود از تیم ملی کناره گیری می کردی تا شاید تیم ملی در جام جهانی نتایج بهتری کسب می کرد.اعتراف شما الان به درد ما و تیم ملی نمی خورد و فقط یک حسرت بزرگ را در دل مردم باقی می گذارد.
متاسفیم که برخی بازیکنان به خاطر منافع خودشان حاضر نیستند خود را فدای تیم ملی کشورشان کنند و عشق جام جهانی نمی گذارد که شهامت گفتن واقعیت ها را داشته باشند.
جام جهانی تمام شد و رفت ولی مردم اشتباه شما را فراموش نخواهند کرد به خصوص وقتی که الان لب به اعتراف گشوده اید.اعتراف امروز شما هیچ دردی را دوا نمی کند.
بعد از جام جهانی با یک مصاحبه جنجالی علیه قلعه نوعی خواستید عملکرد ضعیفتان در جام جهانی را به حاشیه برانید و موفق هم شدید.چون مدتی ذهن رسانه ها درگیر افشاگری هایی شد که در صحت آنها شک زیادی وجود دارد!

آقای نکونام حالا چه وقت اعتراف است؟/آرزوها اینگونه بر باد رفت

شما یک عذرخواهی بزرگ به مردم بدهکارید و کاش به جای انجام مصاحبه های جنجالی و توجیه عملکرد ضعیفتان همان موقع از مردم عذرخواهی می کردید.اینکه الان در یک کشور بیگانه و برای دلخوشی هواداران اوساسونا مصاحبه می کنید و می گویید در جام جهانی آماده نبودید و الان به آمادگی رسیدید چه مفهومی می تواند داشته باشد؟مثل اینکه زورتان فقط به تیم ملی می رسیده که آن موقع از عدم آمادگی سخن نمی گفتید!
شآقای نکونام شما کاپیتان و رهبر خوبی برای تیم ملی نبودید و ما هرگز این اعتراف تلخ و بدموقع شما را فراموش نخواهیم کرد.


آخرین ویرایش: شنبه 29 شهریور 1393 12:29 ب.ظ